KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 14752006
nr 1475 2006
Dani Rauch
(f. 1942)
Dani Rauch (f. 1942), Drömlandskap. Signerad. Blandteknik, bildmått: 35x20, yttermått inklusive ram: 59x37 cm
måndag 20 juni 2022
kl 20:55:34
20 jun
Kvinnliga Konstnärer
Läs mer om Kvinnliga Konstnärer